Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Ostutingimused

Ostutingimused

Gorilla veebipoe omanik on Gorilla Market OÜ (registrikood 14442517), asukohaga Raua 36, Tallinn 10152, Eesti.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Gorilla veebipoe kaupade ostmisel.

Gorilla veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik hinnad on eurodes.

Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kaup toimetatakse ostja valitud Smartposti või Omniva pakiautomaati või posti teel soovitud aadressile. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub tellimuse suurusest ja kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Gorilla veebipoes vahetult kauba juures. 

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning märkida sobiv pakiautomaat või postiaadress toodete kohaletoimetamiseks. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangakaardiga, pangalingi kaudu või pangaülekandega.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Gorilla veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Gorilla veebipoe tellimuste täitmine ja kauba kohaletoimetamine toimub Eesti Vabariigi piires.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Toodete tarneaeg on tavapäraselt 1-3 tööpäeva alates makse laekumisest Gorilla veebipoe kontole. Maksimaalne tarneaeg on 5 tööpäeva.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Gorilla veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Gorilla veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Gorilla veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.