Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Väikeste veganite raamatukomplekt

Ühik: tk
Laoseis: Ei ole müügil

Komplekt Anniina Ljokkoi kahest raamatust annab põhjailkud teadmised ja praktilised nõuandeid täisväärtuslikuks toitumiseks lastega peredes. Retseptid ja soovitused aitavad pere igapäevamenüüsse tuua uusi ja tervislikke roogasid köögi- ja puuviljadest ning vegantoitumise põhitõed aitavad hõlpsasti planeerida täisväärtuslikku taimset toitumist.

Raamat „Väikesed veganid. Laste kasvatamisest ja toitumisest“ on Eesti esimene teatmeteos laste kasvatamisest ja toitumisest veganina. Raamat vastab küsimustele, kust ometi saada seda valku ja rauda ning kuidas korraldada tõeline loomasõbralik lastepidu.

Raamatu toitumusinfo on koolitatud toitumisterapeudi poolt kontrollitud ning teos annab tõlkena edasi ka Soome riiklike toitumissoovituste juhiseid veganitele. Lisaks saab praktilisi nõuandeid, kuidas koostada menüü väikesele näputoitujale või pirtsakale põngerjale.

Mitmekülgne käsiraamat teenib nii taimetoitluse suunas liikuvaid peresid kui ka pikaajalisi veganeid. Asjalikul infol ja päriselu kogemustel põhinev raamat sobib veganperedele, aga ka peredele, kus soovitakse väiksemate sööjate toidulauda taimse toiduga mitmekesistada. Raamat on väärtuslik sissevaade vegantoitumisse ka veganitest lastega töötavatele perearstidele, kasvatajatele ja valdkonnaga kokku puutuvatele ametnikele. Raamatuga tuleb kaasa ka temaatiline rõõmus värviraamat!

„Väikeste veganite lemmiktoidud“ pakub raamatutäie ideid ja retsepte igale vanusele: imiku püreesid ja näputoite, kasvava mudilase eineid, suppe ja praade tervele perele, värvikaid smuutisid, pirukaid ja leivakesi piknikule kaasa ning suhkruvabasid magustoite.

Vanusesoovitused retseptide juures muudavad lapse menüü planeerimise imelihtsaks ja inspireerivad pildid koos selgete juhistega aitavad kaasa maitsvate igapäevatoitude valmimisele. Mõistagi on kõik taimne ja täisväärtuslik. Toidud olgu tervislikud ja loomasõbralikud, aga kindlasti ka isuäratavad!