Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Dr John McDougall "The Healthiest Diet on the Planet"

Laoseis: Laos
24,90 €
Kogus:

Planeedi kõige tervislikum dieet: Miks toidud, mida armastame – pitsa, pannkoogid, kartulid, pasta, ja muu – on lahenduseks haiguste ennetamisel ja parima väljanägemise saavutamiseks.

Menuraamatute autor ja rahvusvaheliselt tunnustatud füüsik ja toitumisekspert pakub ahvatlevat, lihtsasti kättesaadavat lahendust parimaks terviseks – langeta kaalu ja saavuta tervislik keha süües toite, mida armastad.

Meile on aastaid öeldud, et tervislik dieet sisaldab rohkelt kala, looma- ja linnuliha, ning väldib süsivesikuid, eriti tärkliserikkaid toiduaineid, et tühjad kalorid on meie kehale kahjulikud.

Aga mis siis, kui kõik, mida me kuulnud oleme, töötab tegelikult vastupidiselt? 

Kalori- ja kolesteroolirikkad loomsed rasvad ja proteiin ei rahulda tihti meie näljatunnet ning viivad seetõttu ülesöömise ja kaalutõusuni. Tihti on need juba rohujuure tasandil põhjuseks, miks tekivad haigused, mida saab vältida – seedehäiretest, haavanditest ja kõhukinnisusest ülekaalu, diabeedi, südamehaiguste ja vähkkasvajani. Teisest küljest, terviklikud süsivesikud nagu täisteraviljad, kaunviljad, mugulad ja teised tärklised varustavad keha vajalike proteiinide ja toitainetega, mis rahuldavad isu samaaegselt haigusega võideldes. Ameeriklased saavad aga liiga vähe kaloreid süsivesikutest – ainult umbes 40%, mis selgus  rahvusvaheliselt tuntud toitumis- ja terviseeksperdi dr John McDougalli uuringus, mida kajastati dokumentaalis Forks Over Knives. 

Planeedi tervislikum dieet aitab meil oma tervist edendada läbi toitaineterikaste tärkliste, juurviljade ja puuviljade. Dr McDougall avab dieedipropaganda telgitagused ja paljastab ohtlike, kõrge rasvasisaldusega dieedi tagamaad. Ta pakub selgeid, tõestatud juhiseid, mida peaks sööma ja mida mitte, et ennetada haiguseid, aeglustada keha vananemisprotsessi, parandada oma füüsilist vormi, olla keskkonnasõbralik ja iseenda atraktiivseim versioon.

Ilustreeritud kahe tosina värvilise pildi ja suud vett ajavate, lihtsate retseptidega nagu tatrapannkoogid, hommikutortillad, küpsetatud kartulikoored, vikerkaare risoto, punase läätse supp, rohelised enchiladad, piimavaba lasanje, pitsa jne, aitab "The Healthiest Diet on the Planet" saavutada hea välimuse ja parema  enesetunde muutes sinu mõtlemisviisi  toitumisest ja tervisest kogu eluks.

** Raamat on inglise keeles.