Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Lapse tervise raamatukomplekt

Laoseis: Laos
36,90 €
Kogus:

Kaks suurepärast raamatut laste tervise hoidmisest ja parandamisest tunnustatud arstidelt annavad põhjaliku ülevaate lapsele sobivast tervislikust toitumisest, toidu raviomadustest, sageliesinevate tervisehädade sümptomitest ning nende kodusest ravist. 

Dr Joel Fuhrmani "Kuulikindlad lapsed. Tagage oma lapsele haigusteta elu" on terve pere praktiline teejuht, mis aitab kujundada tervisliku toitumise harjumust juba lapseeast peale. Toetudes teaduslikele uuringutele ning erinevatele toitainete koosmõjule, annab dr Fuhrman raamatus nõuandeid, kuidas säästa lapsi diabeedist, südame-veresoonkonnahaigustest ja vähkkasvajatest. Raamatust leiate lastesõbralikke ning kergestivalmistatavaid retsepte ka kõige valivamatele sööjatele.

Dr Robert S. Mendelsohni "Kuidas kasvatada tervet last oma arsti kiuste?" on lapse koduse tervishoiu praktiline käsiraamat, mis on liigendatud sümptomite kaupa, mida lapse juures võib märgata, seletades igaühe puhul, kas ja millist sekkumist see vajab. Aastakümnete pikkuse pediaatriakogemusega arst dr Mendelsohn on veendunud, et lapsele on kodune ravi sageli mitte ainult tõhusam, vaid ka ohutum. Sellest käsiraamatust leiate selged õpetused, kuidas kodus diagnoosida ning ravida sageliesinevaid lastehaigusi.