Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Raamatukomplekt tervislikust toitumisest

Laoseis: Laos
41,90 €
Kogus:

Dr Joel Fuhrman on tunnustatud toitumisteadlane ja -nõustaja, kes on oma raamatute ning erapraksise abiga aidanud taastada ja parandada lugematul hulgal inimeste tervist. Tema soovitused terviklikuks ja haigusi ennetavaks ja ravivaks toitumiseks on aidanud nii lapsi kui täiskasvanuid, kes on paranenud nii kroonilistest haigustest, ennetanud mitmete ohtlike terviseseisundite kujunemist, alandanud ülekaalu kui ka parandanud üldist elukvaliteeti. 

"Lõpetage dieedid, elage tervislikult" on Joel Fuhrmani üks menukamaid raamatuid, mis pakub seletusi ja lahendusi, kuidas vabaneda tervist hävitavast toidusõltuvusest. Autor pakub välja lihtsalt järgitava 10-päevase toitumisprogrammi kergesti valmistatavatest maitsvatest toitudest, mis muuudavad tasapisi toidueelistusi ja maitsemeelt. Seda toitumisprogrammi läbides kujuneb teie toitumisharjumus selliseks, et on hõlbus ka edaspidiseks soovitud kaalu ja hea tervise juurde jääda. "Teadlikult toitudes on pea võimatu olla ülekaaluline, sest siis sööte te selleks, et rahuldada tõelist nälga, mitte sõltuvust tekitavaid himusid. Ja võite süüa palju, sest need söögid on toitainerikkad, aga madala kalorsusega," kinnitab autor.

"Kuulikindlad lapsed. Tagage oma lapsele haigusteta elu" on terve pere praktiline teejuht, mis aitab kujundada tervisliku toitumise harjumust juba lapseeast peale, andes põhjaliku ülevaate lapse organismile sobivast toitumisest ja toidu raviomadustest. Toetudes teaduslikele uuringutele ning erinevatele toitainete koosmõjule, annab dr Fuhrman raamatus nõuandeid, kuidas säästa lapsi diabeedist, südame-veresoonkonnahaigustest ja vähkkasvajatest, ning kuidas toiduga ravida tervisehädasid nagu põletikud või diabeet. Raamat sisaldab järgiproovitud, lastesõbralikke ning kergestivalmistatavaid retsepte ka kõige valivamatele sööjatele.