Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Naiste karusloomasõbralik T-särk

Laoseis: Laos
19,90 €
23,90 €
Tootekood Suurus Trükk Värv Laoseis Hind Kogus
13-2 S Karuslooma kallistan Valge Laos 19,90 € / 23,90 €
13-8 M Reps=Sõps Valge Laos 19,90 € / 23,90 €
13-9 L Karuslooma kallistan Must Laos 19,90 € / 23,90 €

Tencelist ehk eukalüptiviskoosist ökosertifikaadiga T-särk.

Selle särgi materjal on 50% Tencel lyocell ja 50% orgaaniline puuvill. S-suuruses särgile on trükitud "Karuslooma kallistan, sooja saab sallist ka", M ja L suuruses särgid kannavad sõnumit “Reps=sõps".

Särkide suuruste tabeli leiad vahelehelt "Failid".

Tencel lyocelli peetakse praegu saadavalolevatest kõige keskkonnasõbralikumaks tsellulooskiuks. See on toodetud säästvalt kasvatatud (FSC sertifikaadiga) eukalüptipuude puukiududest. Ainus kemikaal, mida tenceli tootmisel kasutatakse, on mittetoksiline amiinoksiidist lahus, mis on 99% ulatuses taaskasutatav, võimaldades kiu tootmist suletud ringis. Tänu energia- ja veesäästlikule tootmisele on selle mõju keskkonnale minimaalne.

Särgi materjalis kasutatud orgaaniline puuvill on heaks kiidetud G.O.T.S. (Global Organic Textile Standard) poolt ja puuvillakasvatus on akrediteeritud Soil Associationi (luba nr. DK19090) poolt. 

Earth Positive kollektsiooni särgid on toodetud Carbon Trust sertifikaadiga (BSI PAS205), mis kindlustab 90% väiksema süsiniku jalajäljega jätkusuutliku tootmise.

T-särgil on Fair Wear Foundation sertifikaat, mis tõendab, et särk on toodetud Fair Trade ehk õiglase kaubanduse põhimõtetel. FWF seisab selle eest, et tootmisprotsessis ei oleks sotsiaalset ebaõiglust, tootmisahel oleks läbipaistev, ei kasutataks lapstööjõudu ning töötingimused, tööaeg ja palk oleks õiglased.

See T-särk on ka Oeko-Tex 100 sertifikaadiga. Oeko-Tex Assotsiatsioon kontrollib, et riided ei sisaldaks kahjulikke keemilisi aineid. Oeko-Tex 100 sertifikaadi saanud tooted on nahasõbralikud ja ei kanna endaga kaasas terviseriske.